Pożyczki bez BIK Drobin

Drobin Kredyty bez BIK

projektowanie stron internetowych Drobin Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Drobin Dodaj baner na strony

Praca od zaraz przy pakowani orzechów i przypraw- praca w Holandii

Drobin Praca Holandia Drobin

Miejsce pracy:  Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieu Vennep

Oferujemy:

•Legalną pracę za granicą

•Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

•Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•elastyczność

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•mile widziane prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

•Pakowanie orzechów, przypraw

•Order picker- magazyny z kwiatami

•Produkcja kompozycji kwiatowych

•Praca w magazynach

•Dla chętnych praca przy mięsie wieprzowym

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń: Dominika tel:  ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Martyna tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Szukasz czegoś innego-

Izabela  tel. +48 731  901 913 mail: job2@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450